18. ročník
22.3. – 23.3.2018
Štvorručná hra na klavíri
1. Kategória
Zlaté pásmo – Jonáš Pavelka a Hugo Pavelka, Katarína Szücsová a Samuel Chalúpek, Emily Viktoria Grígerová a Gábor Pándy, Tomáš Khun a Matej Khun
Strieborné pásmo – Terézia Nemčeková a Marek Oslej, Kristián Povala a Michal Juráš, Matúš Sivoň a Ondrej Sýkora, Filip Prievalský a Tomáš Pataj, Ondrej Sýkora a Silvia Sýkorová, Zuzana Fábryová a Nina Stanová, Ema Lindemanová a Žofia Muchová, Nina Jankovýchová a Alica Záhumenská, Barbora Kviatkovská a Zuzana Kviatkovská, Sofia Nikola Matvejová a Dorota Funteková, Leona Jakubovičová a Gabriela Brišová
Bronzové pásmo – Lea Paprnáková a Patrícia Lapínová, Tamara Tučnovičová a Juraj Miklovič, Alžbeta Bystrianska a Tamara Amália Dobáková, Kathryn Hackel a Zuzana Hurbaničová, Nela Mašlejová a Sandra Anna Jonnerová
Víťaz - Emily Viktoria Grígerová a Gábor Pándy
Pedagóg – Edita Kovácsová, DiS.art.
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby: - Emily Viktoria Grígerová a Gábor Pándy L.Gobbaerts: Tramway
Cena ZUŠ - Jonáš Pavelka a Hugo Pavelka
Cena garanta - Katarína Szücsová a Samuel Chalúpek
Najmladší – Silvia Sýkorová
2. kategória
Zlaté pásmo – Barbara Kováčová a Zsombor Bulcsú Varga, Alan Kušpál a Filip Včelík, Tamara Mikitová a Martina Bálintová, Xénia Veronika Orlická a Filip Úkrop, Viliam Zbyňovský a Tatiana Volaříková, Michal Šimon Hradský a Michal Miklovič
Strieborné pásmo – Mária Kocianová a Zuzana Hurbaničová, Magdaléna Zelenáková a Kristína Slezáková
Bronzové pásmo – Monika Kaňová a Michaela Dobrucká, Noemi Faboková a Liliana Drábová
Víťaz - Tamara Mikitová a Martina Bálintová
Pedagóg – Anetta Vargová
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby - Michal Šimon Hradský a Michal Miklovič Moritz Moszkowski: Španielsky tanec
Cena Mesta Trnava - Alan Kušpál a Filip Včelík
3.kategória
Zlaté pásmo – Laura Lindemanová a Zoja Fáberová, Anna Malá a Veronika Olasová, Zuzana Reiffersová a Mária Benová, Nina Orthová a Alica Zahumenska, Jakub Šváby a Matúš Ďurišin, Diana Valková a Ramona Valková
Strieborné pásmo – Timothy Lesan a Andrew Lesan
Bronzové pásmo – Lucia Stanová a Lujza Harmanová, Michala Šuriová a Adela Čviriková, Alexandra Barillová a Terézia Hrebeňárová
Víťaz - Diana Valková a Ramona Valková
Pedagóg – Mgr. Dagmar Valková
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Zuzana Reiffersová a Mária Benová Antonín Dvořák: Slovanský tanec As dur
Cena MŠ SR - Jakub Šváby a Matúš Ďurišin
4.kategória
Zlaté pásmo – Kristína Bratková a Katarína Mlynárčiková
Strieborné pásmo – Ivana Mečárová a Róbert Hruška, Kristína Potáčová a Gabriela Paganíková, Daniela Pastierová a Richard Bönde
Bronzové pásmo – Anežka Krestianková a Aurélien Schmitt, Ema Gromová a Lucia Ficeriová, Viktória Olléová a Martin Budjáč, Lívia Žitňanská a Kristína Anyalaiová, Anna Remenárová a Viliam Krištof, Lucia Trefná a Stanislav Motešický, Žofia Vigašová a Lívia Soláriková
Víťaz - Kristína Bratková a Katarína Mlynárčiková
Pedagóg – Mgr. Marta Juraševská
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Ivana Mečárová a Róbert Hruška Milan Novák: Tanec, z 1.klavírnej suity
Cena spoločnosti M.Sch. – Trnavského - Žofia Vigašová a Lívia Soláriková
Sólová hra na husliach
1. Kategória
Zlaté pásmo – Jakub Vančo, Zdenka Dlhá, Nela Machajdová, Mária Kavaleková, Paloma Slobodová
Strieborné pásmo – Norbert Horváth, Nela Kleščová, Erik Martinský, Matúš Kavalek, Samuel Minka, Tamara Prágerová
Bronzové pásmo – Marcel Anthony Alman, Oliver Bertók, Naďa Doršicová, Kristína Kováčová, Martina Kráľovičová, Marian Budinský, Karin Magdošková, Jaroslava Stroková, Sofia Fiedor, Samuel Švec, Eliška Urbánková
Víťaz - Paloma Slobodová
Pedagóg – Mgr. Juliana Weglorzová, DiS.art.
Korepetítor – Mgr. Monika Fučková, DiS.art.
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby: - Paloma Slobodová Stanislav Mach: Snadné koncertino, op.74 (Vivace: Holka modrooká)
Cena Rady rodičov pri ZUŠ - Jakub Vančo
Cena garanta - Nela Machajdová
Najmladší – Mária Kavaleková
2. kategória
Zlaté pásmo – Patrícia Baltazarovič, Dayeong Eom, Tatiana Hodoličová, Denisa Keszeliová, Monika Sofia Kollárová, Tomáš Kytas, Mario Kurajda, Oskar Krajčí, Hana Pelanová
Strieborné pásmo – Matej Borovský, Naďa Henčeková, Jakub Chorvatovič, Timea Jakubcová, Katarína Komorášová, Sára Matejovičová, Lívia Obšajsníková, Liliana Emily Szikorová, Eva Žmijáková, Daniela Mikulášová, Ema Pilinská
Bronzové pásmo – Filip Gunár, Katarína Fialová, Hana Strakáčová, Agáta Štrihová, Kristína Šudáková
Víťaz - Patrícia Baltazarovič
Pedagóg – Marta Mikšíková
Korepetítor – MgA. Alena Hučková
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Oskar Krajčí – Oskar Rieding: Koncert a mol 1. časť
Cena ZUŠ – Hana Pelanová
Cena Spoločnosti M.Sch. – Trnavského - Patrícia Baltazarovič
3.kategória
Zlaté pásmo – Janka Kormanová, Zuzana Sklenková, Karin Laura Maráková, Šimon Šufliarský, Monika Nemcová, Viktória Jurášová
Strieborné pásmo – Rastislav Kaličák, Diana Lašáková, Júlia Rovanová, Zuzana Kolejáková, Natália Vavrušová, Valéria Argunova, Veronika Cagáňová
Bronzové pásmo Kiril Kopčák, Nina Martináková, Adela Benčová, Nina Hanesová
Víťaz - Šimon Šufliarský
Pedagóg – Roman Berky, DiS.art.
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Valéria Argunova – Jean-Baptiste Accolay: Koncert a - mol
Cena Mesta Trnava - Janka Kormanová
Cena garanta súťaže - Monika Nemcová
4.kategória
Zlaté pásmo – Tereza Čambalová, Judita Gajdošová, Anežka Kurajdová, Júlia Nemcová, Miriam Minková
Strieborné pásmo – Tamara Tavaliová, Filip Frgelec, Sofia Danišová, Bystrík Dzíbela, Jana Mária Gabčová, Hana Petrášová
Bronzové pásmo – Terézia Regešová, Kseniya Shlyakhta, Šimon Škoda
Za účasť – Ondrej Čirka
Víťaz - Anežka Kurajdová
Pedagóg – Marta Mikšíková
Korepetítor – Mgr.art. Natália Serdyuková
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Miriam Minková - Ch. de Bériot: Baletné scény
Cena spoločnosti M.Sch. – Trnavského - Júlia Nemcová
Cena Ministerstva školstva SR - Judita Gajdošová
5.kategória
Zlaté pásmo – Patrik Petráš, Hana Luknárová, Tomáš Pálka, Andrej Marián Drugda
Strieborné pásmo – Mária Macková, Michal Matis
Bronzové pásmo – Klára Sládečková
Víťaz - Patrik Petráš
Pedagóg – Jana Spálová
Korepetítor – Ing. Peter Ertl
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby – Tomáš Pálka - Antonín Dvořák: Romantické kusy, č. 1, 2, 3
_______________________________________________________________________
Komorná hra
všetky kategórie
Zlaté pásmo:
1. kategória / A
Sára Alt, Jázmin Babindák, Nóra Pásztor
Mario Kurajda, Patrícia Baltazarovič, Daniela Mikulášová, Eva Žmijáková
1. kategória / B:
Martina Cachovanová, Anna Oleárová, Veronika Bartošová
2. kategória / B:
Nina Kristína Micháliková, Martina Ruttmarová, Zuzana Reiffersová
Martin Luknár, Aneta Oujezdská, Anna Priehodová
3. kategória / A:
Anežka Kurajdová, Lujza Lakoštíková, Dorota Lakoštíková, Anna Žmijáková
Ivan Greguš, Ondrej Greguš, Július Greguš, Martin Kubenka
Zuzana Vajduláková, Ela Fedorová, Barbora Mrišková
3. kategória / B:
Tomáš Pálka, Hana Luknárová, Štefan Turza
Strieborné pásmo:
2. kategória / A:
Šimon Šufliarsky, Nina Hanesová
Bronzové pásmo:
1. kategória / B:
Matúš Lučenič, Karla Mozolová, Alžbeta Komendová
3. kategória / A:
Terézia Hnátová, Daniel Zliechovec
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby (kategórie A):
Ivan Greguš, Ondrej Greguš, Július Greguš, Martin Kubenka – Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento časti 1. Andante grazioso, 2. Adagio, 3. Rondo. Allegro (arr. S. Szokolay)
Cena za najlepšiu interpretáciu skladby (kategórie B):
Martina Cachovanová, Anna Oleárová, Veronika Bartošová – Johann Krieger: Menuet
Cena Ministerstva školstva SR: Tomáš Pálka, Hana Luknárová, Štefan Turza
Cena Spoločnosti M.Schneidra-Trnavského: Sára Alt, Jázmin Babindák, Nóra Pásztor
Víťazi všetkých kategórií v komornej hre:
Nina Kristína Micháliková, Martina Ruttmarová, Zuzana Reiffersová
Pedagóg – PaedDr. Alžbeta Ševečková, Mgr. Anna Smiešková, Lenka Raková